Blogger sitesi nasıl silinir?

Hakkında sayfalarının günümüzde basit paragraflardan oluşan sıkıcı içerikler olması bu sayfaların ziyaret sayısını bir hayli düşürüyor. Blogger siteniz için farklı renk varyasyonları da içeren minimal bir profil kartı oluşturduk. Önizlemede inceleyin ve kurulumu için Kurulum başlığındaki adımları takip edin.

Kurulum

Adım #1 — İlk olarak oluşturmadıysanız profil kartını yerleştirmek istediğiniz sayfayı oluşturun. Oluşturduğunuz sayfa üzerinde düzenleme modu olarak "HTML görünümü"nü seçin.

Adım #2 — Aşağıdaki kodlarda yer alan HTML ve CSS sekmelerindeki tüm kodları sayfanın sonunda yer alacak şekilde yerleştirin.

CSS kodunda yer alan işaretli alanları kendi tercihinize göre değiştirebilirsiniz. CSS kodunun sonunda yer alan /* Renkler */ başlığı altında 4 farklı renk kombinasyonu hazırladık. Bunlardan dilediğinizi HTML kodundaki <div class="hakAlan bgMavi"> kalın olarak işaretlenen yer ile değiştirebilirsiniz.

Örnek kullanımları şöyle:

  • <div class="hakAlan bgTuruncu">
  • <div class="hakAlan bgYumurta">
  • <div class="hakAlan bgYesil">
  • <div class="hakAlan bgMavi">

Adım #4 — Blogger düzenleyicisinin "Önizle" butonunu kullanarak görünümün son haline göz atabilir, kurulumu tamamladığınızda "Kaydet" butonuyla yayına alabilirsiniz.

2 Yorum