Herhangi bir siparişin süreci nasıl işliyor?

Esentürk Design çatısı altında sunulan tüm hizmetlerin sipariş süreci siparişin türüne göre değişiklik gösterse de temel süreç hepsinde aynıdır. Sipariş süreciyle ilgili aşamalara aşağıdan göz atabilirsiniz.

 • Ön görüşme yapın — Siparişinizin öncesinde hedeflediğiniz çalışmanın ayrıntıları, gereken tamamlama süresi, teslim alış şekli ve kapsamı yönünden bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Bu, süreci en sağlıklı ve verimli şekilde planlamamızda bize yardımcı olurken size vaad ettiğimiz aralıkta da çalışmanızı tamamlamamızı sağlar. Ön görüşmede siparişinizle ilgili herhangi bir demo çalışma talep edemezsiniz. Bir demoya ihtiyaç duyduğunuzda örnek çalışma ve referanslarımıza göz atabilirsiniz.
 • Siparişinizi başlatın — Siparişinizle ilgili tüm bilgileri sağladığınızı düşünüyorsanız sipariş sürecinizi başlatın. Onay verdiğiniz gün ve saat, aynı zamanda çalışmanın planlanan süresinin başlangıcını temsil etmektedir. Ön görülen siparişin tamamlanma süresinde bu başlangıç dilimi baz alınır. Ödeme adımları için buraya göz atın.
 • Siparişinizi takip edin — Siparişiniz ile ilgili size sunduğumuz takip sayfası ya da bilgilendirme mesajları üzerinden siparişinizi takip edin. Sürecin devamlılığı için gerektiğinde tarafınızdan bilgi almamız gerekebilir ve hızlı sağladığınız dönüşlerle siparişiniz planlanandan daha kısa sürede tamamlanabilir. Aldığınız hizmete bağlı olarak bazı durumlarda size bir demo ya da sipariş takip alanı açılmayabilir. Genelde bu durum birkaç günlük ya da saatlik sipariş süreleri için geçerlidir.
 • Siparişinize ait revizeleri iletin — Siparişinizin değerlendirmenize sunulan sürümünde (varsa) ihtiyaç duyduğunuz revizeleri bize iletin. Özelleştirme içeren tüm sipariş sürelerinde revizeler için de bir aralık yer alır. Dolayısıyla revize taleplerinize rağmen siparişiniz yine ön görülen aralığın içerisinde tamamlanır. Revize tercihlerinizi doğru yapmaya çalışın. Çünkü çoğu hizmetimizde revize hakkınız bulunmaktadır.
 • Siparişinizi onaylayın — Siparişinizle ilgili her şeyin tamam olduğunu düşündüğünüzde siparişinizin tamamlandığını onaylayın.

Siparişlerin Yürütüldüğü Platformlar

Siparişlerinizi tercihinize bağlı olarak 3 farklı platform üzerinden yürütebilirsiniz.

 1. Esentürk Design üzerinden — Siparişlerinizi doğrudan www.esenturkdesign.com üzerinden iletişim kurarak başlatın. Tüm bilgilendirmeleri e-posta ya da Telegram üzerinden alın.
 2. R10.net üzerinden — Siparişlerinizi R10 konumuz üzerinden başlatın. Tüm bilgilendirmeleri özel mesaj ya da Telegram üzerinden alın ve siparişinizle ilgili Ticaret Puanlaması'nı yapın. Tercihen ilgili konumuza deneyiminizle ilgili bir yorum bırakabilirsiniz.
 3. Bionluk üzerinden — Siparişlerinizi bionluk üzerinden başlatın. Tüm bilgilendirmeleri bionluğun özel yazışma kanalı üzerinden alın. Sipariş sonunda deneyiminizi değerlendirme ekranıyla paylaşın.

Ödeme Adımları

Ödeme adımları sunduğumuz hizmetlere göre değişiklik göstermediktedir. Kimi siparişlerde ödeme sipariş öncesinde sağlanırken kimilerinde ise ödeme siparişin sonunda gerçekleştirilir. Tam liste için aşığıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

Hizmet Kategori Ödeme Zamanı
Özel Şablon Tasarımı Blogger Sonunda
Hazır Şablonlar Blogger Başında
Şablon Kurulumu Blogger Başında
Eklenti Kodlama Blogger Sonunda
SEO Optimizasyonu Analiz & Geliştirme Başında
Site Analizi Analiz & Geliştirme Başında
AdSense Yerleşimi Analiz & Geliştirme Sonunda
Analytics & Entegrasyon Analiz & Geliştirme Başında
Logo Tasarımı Tasarımlar Sonunda
Yayın Tasarımı Tasarımlar Sonunda
Sosyal Ağ Tasarımı Tasarımlar Başında
Afiş Tasarımı Tasarımlar Başında
Tema Kurulumu WordPress Başında
Eklenti Kurulumu WordPress Başında
Sayfa Tasarımı WordPress Başında
Teknik Destek WordPress Başında

2 Yorum

 1. Serdar bey işini titizlikle yapan biri.bol satışlar dilerim 👏👏

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim, başka bir siparişte görüşmek ümidiyle. 😇

   Sil

Yorum Gönder